Luxury Hanok Stay Sunshine

  • 36 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Willa Luxury Hanok Stay Sunshine Seul oferuje zakwaterowanie dla maksymalnie 2 gości i cieszy się pierwszorzędną lokalizacją 350 m od kultowych zabytków, takich jak Pałac królewski Unhyeongung. Willa w Seulie leży w dzielnicy Insa-dong w Seulie oraz zapewnia jacuzzi, gorące łaźnie publiczne i łaźnię publiczną z gorącymi źródłami dla gości szukających relaksu.

W obiekcie w Seulie znajduje się łazienka z bidetem, oddzielną toaletą i prysznicem. Suszarka do włosów i ręczniki są wliczone w cenę, aby zwiększyć komfort.

Oprócz udogodnień do samodzielnego przygotowywania posiłków, takich jak kuchnia, willa Luxury Hanok Stay Sunshine oferuje także jadalnię. Kuchnia wyposażona jest w ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i szklane naczynia. Goście mogą zjeść posiłek w odległości 5-minutowego spaceru stąd w restauracji Song Porridge Heon.

Wieża N Seoul znajduje się w niewielkiej odległości od willi, a Muzeum Sztuki Ilmin jest w odległości 19-minutowego spaceru. W 1 km stąd znajdują się takie sklepy jak Tradycyjny targ w Gwangjang. Do pobliskich atrakcji turystycznych należy również Muzeum Tteok, w odległości 5-minutowego spaceru. Willa Luxury Hanok Stay Sunshine jest usytuowana 250 m od stacji metra Stacja Anguk i 3 km od dworca kolejowego Seoul.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Luxury Hanok Stay Sunshine Seul
Luxury Hanok The Noble Hanok
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Luxury Hanok The Noble Hanok

9.4
Wspaniały 5 opinii
0 m od nieruchomości
USD 526 USD 473
za noc
Luxury Hanok Bliss Cottage
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Luxury Hanok Bliss Cottage

8.6
Świetny 6 opinii
3 m od nieruchomości
USD 270 USD 243
za noc
Luxury Hanok Ha Nok-Un
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Luxury Hanok Ha Nok-Un

10
Wyjątkowy 3 opinie
121 m od nieruchomości
USD 718 USD 646
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Port lotniczy Seul-Gimpo
    20 km

    Stacje kolejowe

    Seoul Station
    2,9 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Ochrona całodobowa

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    Odpoczynek

    • Jacuzzi
    • Łaźnia termalna

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Pokoje dźwiękoszczelne
    • Kącik dzienny
    • Herbata i kawa
    • Stół

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencji제 2022-000011 호
    Często Zadawane Pytania
    • Ilu gości może przyjąć willa Luxury Hanok Stay Sunshine?
      Willa Luxury Hanok Stay Sunshine oferuje zakwaterowanie dla 2 osób.
    • Czy willa Luxury Hanok Stay Sunshine ma kuchnię?
      Tak, willa Luxury Hanok Stay Sunshine zapewnia kuchnię.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Port lotniczy Seul-Gimpo
    20 km

    Stacje kolejowe

    Seoul Station
    2,9 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Luxury Hanok Stay Sunshine Seul

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij